
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ Wallaby Синій
1 875 ₴
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 175
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ Wallaby Синій
Характеристики:
- Довжина: 33 см
- Висота: 43 см
- Ширина: 16 см
- Об’єм: 20 л
- Матеріал: поліестер меланж
Стильний та зручний міський рюкзак з відділенням під ноутбук, який стане в нагоді як офісним працівникам, студентам, школярам так і представникам будь-яких професій. Рюкзак виготовлений з міцного поліестеру, що робить його зносостійким та довговічним.
Рюкзак має одне велике основне відділення з кишенею під ноутбук, одне відділення меншим розміром, та додаткову прорізну кишеню на передній частині. Обидва відділення та зовнішня кишеня на блискавці. Перегородка між відділеннями рюкзака виконана зі щільної підкладкової тканини. Всередині додатково передбачені невеликі кишені для канцелярського приладдя й різних дрібниць. Зовні з боків є дві відкриті кишені, які виконані з сітки.
Спинка рюкзака ущільнена.
Для перенесення рюкзак має дві лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачено одну ручку зверху для перенесення рюкзака в руці.
Відділення для ноутбука підходить для моделей з діагоналлю до 16 дюймів.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу по якості в порівнянні з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 43 см |
- Ціна: 1 200 ₴









