
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук Wallaby Чорний
1 845 ₴
1 180 ₴
- В наявності
- Код: 177
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук Wallaby Чорний
Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Висота: 44 см
- Ширина: 15 см
- Об'єм: 20 л
- Матеріал: поліестер меланж
Стильний і зручний міський рюкзак з відділенням під ноутбук, який стане в нагоді як офісним працівникам, студентам, школярам так і представникам будь-яких професій. Рюкзак виготовлений з міцного поліестеру, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне велике основне відділення на зустрічній блискавці, в середині якого є невеликі кишені з підкладкової тканини для різних дрібниць. Також рюкзак має додаткове відділення з боковим входом на блискавці, яке підійде для ноутбука, планшета або документів. На передній стороні є дві прорізні кишені на блискавці.
Перегородка між відділеннями рюкзака виконана зі щільної підкладкової тканини.
Спинка рюкзака ущільнена і вентилюється.
Для перенесення рюкзак має дві лямки зі світловідбивними елементами, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачено одну ручку зверху для перенесення рюкзака в руці.
Відділення для ноутбука підходить для моделей з діагоналлю до 15,6 дюймів.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 44 см |
- Ціна: 1 180 ₴







