
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук Wallaby Чорний (1390351242)
1 530 ₴
980 ₴
- В наявності
- Код: 139
Стильний рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ Wallaby Чорний
Характеристики:
- Довжина: 35 см
- Висота: 42 см
- Ширина: 12 см
- Об'єм: 16 л
- Матеріал: поліестер
Стильний і зручний міський рюкзак з відділенням під ноутбук, який стане в нагоді як офісним працівникам, студентам, школярам так і представникам будь-яких професій. Рюкзак виготовлений з міцного матеріалу, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне велике основне відділення, одне відділення меншим розміром, і додаткову прорізну кишеню на передній частині. Обидва відділення і кишеня на блискавці. Перегородка між відділеннями рюкзака виконана зі щільної підкладкової тканини. У прорізній кишені є органайзер для канцелярського приладдя та різних дрібниць. Спинка рюкзака ущільнена.
Для перенесення рюкзак має дві лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачена одна ручка зверху для перенесення рюкзака в руці.
Відділення для ноутбука підходить для моделей з діагоналлю до 16 дюймів.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 42 см |
- Ціна: 980 ₴








