
Стильний сучасний рюкзак Wallaby Синій (155020840)
1 080 ₴
690 ₴
- В наявності
- Код: 155
Стильний сучасний рюкзак від ТМ Wallaby Синій
Характеристики:
- Довжина: 20 см
- Висота: 40 см
- Ширина: 8 см
- Об'єм: 8 л
- Матеріал: поліестер меланж
Стильний і компактний молодіжний міський рюкзак прекрасно підійде для походів до школи, прогулянок містом або з дитиною, а також для складання документів, ґаджетів та інших дрібниць у подорожах. Рюкзак виготовлений із міцного водовідштовхувального та приємного на дотик матеріалу, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне містке основне відділення на блискавці з двома бігунками, всередині якого є внутрішня кишеня з підкладкової тканини. Крім того, на передній і задній сторонах рюкзака є додаткові кишені на блискавках.
Спинка та дно рюкзака ущільнені піною. Усередині рюкзак оброблений підкладковою тканиною.
Для перенесення рюкзак має одну лямку, яка регулюється під бажаний розмір і приєднується до півкільця з правого або лівого боку на нижній частині рюкзака. Також додатково передбачено одну ручку зверху для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю, порівнюючи з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 350 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Тверде дно, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 40 см |
- Ціна: 690 ₴




