
Стильний сучасний рюкзак від ТМ Wallaby Бордовий
960 ₴
615 ₴
- В наявності
- Код: 168
Стильний сучасний рюкзак від ТМ Wallaby Бордовий
Характеристики:
- Довжина: 22 см
- Висота: 36 см
- Ширина: 12 см
- Об'єм: 9 л
- Матеріал: Поліестер 600Д
Стильний і зручний молодіжний рюкзак стане в пригоді як у повсякденному житті для відвідування роботи, гуртків або навчальних закладів, так і для занять спортом, фітнесом. Також він буде доречний для прогулянок або відпочинку на природі.
Рюкзак виготовлений із міцного щільного поліестеру з водовідштовхувальним просоченням, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне містке основне відділення на блискавці, всередині якого є кишеня з підкладкової тканини. На передній частині та з боків рюкзака є відкриті накладні кишені.
Для перенесення рюкзак має дві м'які лямки, які регулюються під бажаний розмір. Також додатково передбачено одну ручку зверху для перенесення рюкзака в руці.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю, порівнюючи з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 36 см |
- Ціна: 615 ₴







