
Стильний рюкзак-мішок з відділом для взуття від ТМ Wallaby Чорний
1 330 ₴
850 ₴
- В наявності
- Код: 173
Стильний рюкзак-мішок з відділом для взуття від ТМ Wallaby Чорний
Характеристики:
- Довжина: 42 см
- Висота: 47 см
- Ширина: 18 см
- Об'єм: 30 л
- Матеріал: Поліестер
Стильний і зручний рюкзак-мішок з відділом для взуття прекрасно підійде для занять спортом, фітнесом, а також у повсякденному житті для доповнення спортивного стилю. Також він буде доречний для прогулянок або відпочинку на природі.
Рюкзак виготовлений із міцного вологостійкого поліестеру, що робить його зносостійким і довговічним.
Рюкзак має одне містке основне відділення, яке закривається за допомогою лямок-затяжок. Всередині є кишеня з підкладкової тканини на блискавці для різних дрібниць. Внизу рюкзака є містке відділення для взуття на змійці з двома бігунками. Крім того, зовні з боків є дві кишені на блискавці та дві відкриті кишені із сітки на гумках.
Перегородка між основним відділенням і відділенням для взуття ущільнена.
Для перенесення рюкзак має дві лямки-затяжки, які регулюються під бажаний розмір.
Рюкзак виготовлений в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю, порівнюючи з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Нижний, Фронтальний, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 47 см |
- Ціна: 850 ₴










