-36%

Чоловіча нагрудна сумка крос-боді через плече Wallaby Хакі (079024528)
985 ₴
630 ₴
- В наявності
- Код: 079
+380 (95) 545-28-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча нагрудна сумка крос-боді через плече від ТМ Wallaby Хакі
Характеристики:
- Довжина: 24 см
- Висота: 28 см
- Ширина: 5 см
- Матеріал: Поліестер
Стильна, зручна і містка чоловіча сумка крос-боді, яка підходить для повсякденного використання, зокрема для військових/поліцейських. Сумка виконана з міцного матеріалу, що володіє водовідштовхувальними властивостями і якісної фурнітури, завдяки чому вона зносостійка і довговічна.
Сумка має одне основне відділення на блискавці. Крім того, передбачено три кишені на передній частині, дві з яких на блискавці, і одна внутрішня.
Також сумка має плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 28 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 24 мм |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴





