
Дорожня сумка з кишенями Wallaby Чорна (1260602835)
1 530 ₴
980 ₴
- В наявності
- Код: 126
Дорожня сумка з кишенями від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 60 см
- Висота: 35 см
- Ширина: 28 см
- Об'єм: 57 л
- Матеріал: водовідштовхувальний поліестер щільністю 600D
Міцна, надійна та містка дорожня сумка, яка може бути використана як під час мандрівок та відряджень, так і для відвідування тренажерних чи спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцної водовідштовхувальної тканини, яка стійка до забруднень і пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення, додаткову кишеню на передній частині, і дві місткі кишені з боків сумки. Основне відділення і всі три кишені на блискавці.
Сумка має додатковий плечовий ремінь з накладкою, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби. Основні ручки середньої довжини і плечовий ремінь додатково укріплені.
Дно сумки додатково укріплене.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 57 л |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 35 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 980 ₴







