
Жіноча дорожня сумка саквояж Wallaby Чорна (1240412139)
2 140 ₴
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 124
Жіноча дорожня сумка саквояж від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 41 см
- Висота: 39 см
- Ширина: 21 см
- Об'єм: 32 л
- Матеріал: водовідштовхувальний поліестер щільністю 600D, штучна шкіра.
Жіноча стильна і зручна дорожня сумка-саквояж на блискавці відмінно підійде як під час подорожей і відряджень, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу і т.д. Сумка виготовлена з міцної якісної тканини, стійкої до вологи, забруднень і пошкоджень у поєднанні зі штучною шкірою, що робить її зносостійкою і довговічною.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є кишеня на блискавці. Додатково на передній і задній сторонах сумки є прорізні на блискавці.
Сумка має дві міцні ручки та додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 32 л |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 39 см |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 1 370 ₴





