
Дорожня велика сумка з кишенями Wallaby Чорно-сіра (1220663228)
2 420 ₴
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 122
Дорожня велика сумка з кишенями від ТМ Wallaby Чорно-сіра
Характеристики:
- Довжина: 66 см (48 см основне відділення +18 см бічні кишені)
- Висота: 28см
- Ширина: 32 см
- Обсяг: 59 л
- Матеріал: нейлон жатка 420D.
Велика і містка дорожня сумка з кишенями, яка підійде як під час подорожей і відряджень, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцного матеріалу, стійкого до забруднень, вологи та пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має велике основне відділення на блискавці. З кожного боку є містка кишеня на блискавці. На передній частині сумки так само передбачена накладна кишеня на блискавці.
Надійні та міцні ручки середньої довжини пришиті до стінок сумки по всій висоті.
Є плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
На дні сумки розміщені ніжки, які запобігають забрудненню сумки і зносу тканини.
Дно сумки додатково укріплене.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 59 л |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 1 550 ₴





