
Дорожня спортивна сумка Wallaby Чорна (1200562430
1 440 ₴
920 ₴
- В наявності
- Код: 120
Дорожня спортивна сумка від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 56 см
- Висота: 30 см
- Ширина: 24 см
- Об'єм: 38 л
- Матеріал: поліестер (420 D)
Міцна, надійна і містка дорожня сумка, яка може бути використана як під час подорожей і відряджень, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу тощо. Сумка виготовлена з міцного поліестеру, стійкого до забруднень, вологи та пошкоджень, що робить її зносостійкою та довговічною.
Сумка має одне велике основне відділення, додаткову кишеню на передній частині, і дві місткі кишені з боків сумки. Основне відділення і всі три кишені на блискавці.
Нижня частина сумки додатково ущільнена і має укріплене дно, на якому встановлено 5 пластикових ніжок.
Сумка має дві міцні ручки середньої довжини і додатковий плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і з легкістю знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 920 ₴




