
Спортивна дорожня сумка з кишенею для взуття Wallaby Чорна (1180502326)
1 920 ₴
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 118
Спортивна дорожня сумка з кишенею для взуття від ТМ Wallaby Чорна
Характеристики:
- Довжина: 50 см
- Висота: 26 см
- Ширина: 23 см
- Об'єм: 30 л
- Матеріал: водовідштовхувальний поліестер щільністю 600D.
Міцна, надійна і містка дорожня спортивна сумка, яка може бути використана як під час подорожей і відряджень, так і для відвідування тренажерних або спортивних залів, занять з фітнесу тощо.
Сумка виготовлена з міцного водовідштовхувального поліестеру, стійкого до забруднень і пошкоджень, що робить її зносостійкою і довговічною.
Сумка має велике основне відділення на блискавці. Спереду розташована зовнішня «дихаюча» кишеня із сіткою на блискавці. Додатково з одного боку сумки є кишеня на блискавці, з іншого боку - кишеня для взуття.
Надійні та міцні ручки середньої довжини пришиті до стінок сумки по всій висоті.
Сумка має додатковий плечовий ремінь із накладкою, який регулюється під бажаний розмір.
Дно сумки додатково укріплене.
Сумка виготовлена в Україні фабрикою Wallaby і має високу перевагу за якістю порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Відсік для взуття, Плечовий ремінь |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 1 230 ₴






