
Жіноча велика сумка Хобо з екошкіри зі з'ємним гаманцем SAMBAG Чорний (5176035854)
2 920 ₴
2 370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5176
Жіноча велика сумка Хобо зі знімним гаманцем від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 35 см
- Висота: 54 см
- Ширина: 8 см
- Матеріал: екошкіра
Модна елегантна жіноча сумка хобо від SAMBAG ідеально підкреслить стильний образ. Зручна, містка і практична сумка може бути використана в повсякденному житті для роботи, навчання або прогулянок. У неї з легкістю помістяться всі необхідні речі, а також документи, планшет або ноутбук. Особливість цієї моделі - декоративний гаманець, який кріпиться до сумки за допомогою карабіна і легко знімається в разі потреби.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне велике основне відділення, яке закривається за допомогою кнопки. Також є окрема кишеня для ноутбуку діагоналлю 15,6 дюймів. Всередині є дві невеликі відкриті кишені.
Сумка має одну широку зручну ручку, яка дає змогу носити сумку в руці або на плечі.
Сумка представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 540 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 350 см |
- Ціна: 2 370 ₴










