
Дитячий ігровий Набір пожежника з каскою та сокирою Червоний (46520292210)
440 ₴
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4652
Дитячий ігровий Набір пожежника з каскою та сокирою Червоний
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
Бути відважним рятувальником, пожежником чи героєм надзвичайних ситуацій — тепер це можливо у захопливій грі разом з іграшковим Набором пожежника. Оригінальний ігровий комплект створений спеціально для маленьких рятувальників, які мріють допомагати, захищати та рятувати.
Набір максимально наближений до справжнього професійного спорядження та дарує дітям можливість відчути себе справжніми героями. Врятувати улюблену іграшку, плюшевого ведмедика чи «потрапившого в біду» котика — для сміливої дітвори немає нічого неможливого!
У комплекті:
- каска пожежника з м’якою пом’якшеною вставкою для комфортної гри;
- сокира та лом — для рольових сценаріїв з розбирання завалів;
- телефон-рація — для оперативного зв’язку з напарниками під час «рятувальної операції».
Сюжетно-рольові ігри з набором сприяють розвитку уяви, мислення, мовлення, а також дрібної й великої моторики. Під час гри діти вчаться взаємодіяти в команді, приймати рішення, долати складні завдання та розвивати фізичну витривалість.
Іграшки виготовлені з якісного та безпечного пластику, не мають стороннього запаху, не містять фталатів і повністю відповідають вимогам дитячої безпеки.
Набір пожежника— чудовий подарунок для активних, допитливих і сміливих дітей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір пожежного |
| Упаковка | Сітка |
| Розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 260 ₴




