
Іграшковий дитячий косметичний набір Мрія принцеси, пакет Рожевий (4215025154)
465 ₴
275 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4215
Іграшковий дитячий косметичний набір Мрія принцеси, пакет Рожевий
Характеристика:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
Косметичний набір - мрія кожної дівчинки та ідеальний аксесуар для веселих і творчих ігор у салон краси. З цим набором можна разом із подружками організувати справжній б’юті-день: зробити зачіску собі та матусі, накрутити волосся лялькам або просто трішки «припудрити носик».
У комплекті є все необхідне для щоденного догляду та створення стильних образів: гребінець, щітка та заколка-гребінець у формі бантика для модної зачіски. Для кучерявих локонів стане у пригоді плойка, а дзеркальце з ручкою, пінцет і пудрениця допоможуть завершити образ.
Розміри іграшкового приладдя спеціально адаптовані для дитячих ручок. Аксесуари зручно брати із собою у сумочці на прогулянку або до дитячого садочка.
Сюжетно-рольові ігри з косметичним набором розвивають уяву, фантазію, мислення та дрібну моторику, знайомлять дітей з основами гігієни та щоденного догляду, а також сприяють розвитку комунікативних і соціальних навичок.
З косметичним набором кожна дівчинка зможе відчути себе справжньою принцесою.
Іграшка виготовлена з міцного якісного пластику без запаху, безпечного для дітей.
Рекомендований вік: від 3 років.
Комплектація: плойка, гребінець, щітка, дзеркальце, заколка-гребінець, пудрениця, пінцет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкова косметика |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 275 ₴


