
Дитячий іграшковий Автобус-сортер з ручкою Комбінований (46280191312)
495 ₴
290 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4628
Дитячий іграшковий Автобус-сортер з ручкою Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Кількість елементів: 4 шт
- Матеріал: пластик
Іграшка-сортер «Автобус» - розвивальна іграшка для дітей від 1 року, створена для пізнання світу через гру. Вона допомагає малюкам вивчати кольори, форми, розміри та назви тварин, розвиваючи логіку, моторику й уяву.
Автобус виконаний у яскравих кольорах, які зацікавлять дитину. М’які форми, сучасні трендові відтінки та приємний дизайн роблять іграшку естетичним доповненням будь-якої дитячої кімнати та дарують години захопливої гри як наодинці, так і з друзями.
Модель являє собою великий автобус-сортер із чотирма отворами. У фігурні отвори дитина вставляє фігурки чотирьох різних тваринок.
Для зручності перенесення автобус оснащений висувною ручкою на даху. Він великий і місткий, тому може використовуватися не лише як сортер, а й як гараж для автомобілів або замок для ляльок.
Гра з автобусом-сортером активно розвиває дрібну моторику, координацію рухів, мислення та мовлення, допомагає вивчати кольори, форми й назви тварин.
Іграшка виготовлена з якісного, безпечного пластику без запаху, легко миється та зручна у зберіганні.
Рекомендований вік: від 1 року
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сортер |
| Розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 135 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 125 мм |
- Ціна: 290 ₴






