
Дитячий ігровий набір Транспорт міні з 11 предметів у валізі Синій (46240262113)
1 430 ₴
845 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4624
Дитячий ігровий набір Транспорт міні з 11 предметів у валізі Синій
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 26.5х21.5х13
Іграшка «Транспорт Міні» — це яскравий набір швидкої допомоги для іграшкових друзів, який завжди готовий прийти на порятунок. У комплект входять 11 різноманітних автівок, що дозволяє дитині створювати різноманітні сюжетні ігри.
Маленькі машинки зручно брати з собою на прогулянку або гратися з ними вдома. Вони допомагають розвивати фантазію, уяву, логічне мислення та соціальні навички під час сюжетно-рольових ігор.
Особливої чарівності набору надають оченята та посмішки, нанесені методом тамподруку. Завдяки цьому транспорт виглядає як казкові персонажі та ніби оживає в руках дитини.
Набір «Транспорт Міні» стане чудовим другом для малюка та яскравим подарунком. Машинки упаковані у привабливу подарункову коробку.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір машинок |
| Тип механізму | Не інерційна |
- Ціна: 845 ₴




