
Дитячий іграшковий Гелікоптер Червоний ( 4099026139)
380 ₴
225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4099
Дитячий іграшковий Гелікоптер Червоний
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 26х11х13
Іграшки дарують дітям відчуття швидкості, легкості та польоту, допомагають уявити себе пілотом або космонавтом у безкрайніх просторах неба. А це, мабуть, одна з найомріяніших професій для кожного малюка.
Швидкий і маневровий гелікоптер входить до складу іграшкових військово-повітряних сил. Потужний гвинт і великі шасі забезпечують стійкість під час руху та “приземлення”. Кабіна відкривається, щоб усередині можна було розмістити фігурку пілота або улюблену іграшку. Гелікоптер прикрашений яскравою патріотичною наліпкою, що додає йому реалістичності.
Іграшковий гелікоптер стане улюбленою іграшкою вашого малюка. З ним можна вигадувати різноманітні сюжетно-рольові ігри: гасити лісові пожежі, рятувати людей і тварин під час стихійних лих, надавати екстрену допомогу або захищати території. Такі ігри розвивають уяву, фантазію та дарують дітям яскраві емоції, а батькам — радість від щасливих посмішок.
Можливо, через багато років, уже за штурвалом справжнього гвинтокрила, юний пілот із посмішкою згадає свій перший іграшковий гелікоптер.
Іграшка виготовлена з якісного безпечного пластику, без запаху, не містить фталатів і BPA. Вона легко очищується та зручна для зберігання.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Висота | 130 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертоліт |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 225 ₴


