
Набір іграшок Мілітарі транспорт (квадрокоптер + автомобіль) Зелений (40920322825)
1 065 ₴
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4092
Набір іграшок Мілітарі транспорт (квадрокоптер + автомобіль) Зелений
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 32.5х28х25
Сьогодні наші діти разом зі своїми батьками, дідусями та бабусями, разом із усією Україною мріють про велику ПЕРЕМОГУ. А для перемоги потрібна сучасна, надійна та потужна техніка.
Презентуємо іграшковий набір, що складається з військового автомобіля та квадрокоптера. Автомобіль оснащений міцною рамою та великими колесами, завдяки чому впевнено рухається як дорогами, так і бездоріжжям. Задні двері відчиняються, а у просторому кузові можна перевозити не лише відважних захисників, а й різні вантажі: зброю, боєприпаси та інше спорядження.
Квадрокоптер — це зброя XXI століття, яка поєднує в собі технологічність, сучасний дизайн та аеродинамічну форму. У великій кабіні з широким оглядом зручно розміститься іграшковий супергерой, що вирушає на розвідку або виконує бойове завдання. Квадрокоптер обладнаний чотирма колесами для пересування по землі, а також має чотири гвинти та тематичні наліпки, які неодмінно сподобаються дітям.
Набір транспорту подарує малюкові море радості та стане основою для захопливих ігор: проведення розвідки, переслідування, оборони та переможних місій. І, звісно ж, — для незмінної перемоги добра над злом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 750 г |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Військова |
| Тип | Позашляховик |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Паковання | Сітка |
- Ціна: 630 ₴




