
Чоловічий рюкзак з екошкіри та поліестру з відділенням для ноутбуку SAMBAG Чорний (50640402814)
2 510 ₴
1 855 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5064
Чоловічий рюкзак з екошкіри та поліестру з відділенням для ноутбуку SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 40 см
- Ширина: 14 см
- Матеріал: екошкіра та поліестр
Модний і практичний рюкзак з відділенням під ноутбук від SAMBAG ідеально підійде для сучасних активних чоловіків. Зручний і комфортний рюкзак може бути використаний як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. Рюкзак має лаконічний і акуратний вигляд, і в той же час легко вміщує в себе всі необхідні речі.
Рюкзак виготовлений з міцної зносостійкої екошкіри в поєднанні з поліестром, стійкими до розривів, води і вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довго. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 14 дюймів, одну відкриту кишеню і одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці та кишеня з двостороннім доступом по боках. На спинці додаткова кишеня на блискавці.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу в порівнянні з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Задній, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 40 см |
- Ціна: 1 855 ₴







