
Умивальник зі штучного каменю 600х490, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний OVER Adamant Білий (36200600490)
6 675 ₴
5 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3620
Умивальник зі штучного каменю 600х490, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний OVER від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 600х490х170 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 410х320х160 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: врізний у стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливом
• Адаптивне кільце для перелива замовляється окремо
Умивальник зі штучного каменю OVER універсальний елемент ванної кімнати. Загальні габарити (600х490х170 мм) забезпечують зручне користування без візуального перевантаження простору. Збільшена глибина чаші (160 мм) підвищує практичність у щоденному використанні та зменшує розбризкування води, а додаткова площа навколо неї створює комфортну робочу зону для розміщення засобів догляду та предметів першої необхідності
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Плоска поверхня навколо чаші - місце для засобів догляду
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT поєднує функціональність і спокійний дизайн, створюючи охайну і продуману зону догляду у ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 5 505 ₴





