
Умивальник зі штучного каменю 1198х478мм, з отвором для змішувача/переливу, ліве крило Flat Adamant Білий (360101198478)
10 105 ₴
8 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3601
Умивальник зі штучного каменю 1198х478мм, з отвором для змішувача/переливу, ліве крило Flat від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 1198х478х140 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 495х295х90 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
Умивальник зі штучного каменю Flat створений, щоб забезпечувати комфортну зону догляду, зручно вписуючись у сучасні інтер’єрні рішення. Загальні розміри (1198х478х140 мм) зручну зону умивання з додатковою робочою поверхнею для щоденних дрібниць. Чаша (495х295х90мм) забезпечує комфортне користування без розбризкування води під час щоденних процедур. Бокове крило дозволяє раціонально використати простір, зокрема розмістити під ним пральну машину, зберігаючи цілісність і акуратність ванної кімнати.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Функціональне крило – дає додаткову площу, придатну для розміщення пральної машини чи інших елементів
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT створює відчуття впорядкованості у ванній кімнаті, поєднуючи зручну зону умивання та додатковий простір в єдиній цілісній формі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18.6 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 478 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 8 340 ₴





