
Умивальник зі штучного каменю 540х350мм, без отвору для змішувача/переливу, овальний BESTE Adamant Білий (35610540350)
5 620 ₴
4 635 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3561
Умивальник зі штучного каменю 540х350мм, без отвору для змішувача/переливу, овальний BESTE від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 540х350х110 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 540х350х95 мм
- Форма: овальна
- Спосіб монтажу: накладний зверху на стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• Без переливного відводу
• Під окремо стоячий врізний або настінний змішувач
Умивальник зі штучного каменю BESTE продумана модель без переливу, яка вирізняється лаконічним дизайном, практичним форматом (540х350х110 мм) та акцентом на чистих лініях. Чаша має оптимальні пропорції (540х350х95 мм) для щоденного використання, дозволяючи комфортно проводити гігієнічні процедури без зайвого розбризкування води. Рівна робоча поверхня спрощує догляд та підтримку чистоти, роблячи повсякденні дії інтуїтивно зручними.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Проста форма - легкий догляд і швидке очищення поверхні
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT доповнює простір відчуттям впорядкованості та легкості. Забезпечує комфорт у щоденному використанні без ускладнень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 4 635 ₴







