
Умивальник зі штучного каменю 700х447мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний Quanto Adamant Білий (35930700447)
4 705 ₴
3 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3593
Умивальник зі штучного каменю 700х447мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний Quanto від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 700х447х140 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 550х285х115 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
Умивальник зі штучного каменю Quanto поєднує стриманий дизайн і функціональність. Загальні розміри (700х447х140 мм) підкреслюють збалансований формат умивальника та зручність користування. Продумана чаша (550х285х115 мм) створює простору робочу зону, у якій вода залишається навіть при активному використанні.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Лаконічний дизайн – вдало поєднується з різними інтер’єрними стилями
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT підкреслює якість інтер’єру та створює відчуття впорядкованого, завершеного простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13.6 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 447 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 3 885 ₴




