
Дитячий конструктор на 190 деталей Ноєв ковчег з набором тварин, коробка Комбінований (41830113745)
2 740 ₴
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4183
Дитячий конструктор на 190 деталей Ноєв ковчег з набором тварин, коробка Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 190 шт
- Розмір коробки: 37х45.5х11.2
- Розмір моделі: 81х20х24
- Матеріал: пластик
Іграшка «Конструктор Ноєв ковчег» - це захоплива розвивальна гра, що знайомить дітей з відомою біблійною історією про Ноя та його ковчег. Набір складається з 190 деталей, з яких можна зібрати великий корабель із міцним корпусом, будиночком під яскравим червоним дахом і зручним трапом для посадки тварин.
У комплекті передбачено 10 фігурок тварин: жирафа, слона, лева, пантери, носорога, коня, вівці, свині, кози та корови. Усі фігурки мають реалістичну форму, приємні кольори та добре поєднуються з елементами конструктора, надійно фіксуючись під час гри. Також у наборі є фігурка Ноя, який керує ковчегом і допомагає тваринам піднятися на борт.
Великий та місткий ковчег дозволяє розмістити всіх мешканців і створювати різноманітні сюжетно-рольові ігри. Конструктор сприяє розвитку дрібної моторики, логічного мислення, уяви та посидючості дитини. Зручні для складання деталі роблять гру комфортною та цікавою навіть для тривалого використання.
Набір упакований у яскраву картонну коробку з ручкою, що зручно для зберігання, перенесення та дарування. «КонструкторНоєв ковчег» стане чудовим подарунком і улюбленою іграшкою для захопливих дитячих історій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 190 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 37 мм |
| Довжина упаковки | 45.5 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 11.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика | човни, Кораблі |
- Ціна: 1 620 ₴








