
Дитячий металевий конструктор на 112 деталей Асорті 5в1 Комбінований (4165019193)
695 ₴
410 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4165
Дитячий металевий конструктор на 112 деталей Асорті 5в1 Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Кількість деталей: 112 шт
- Розмір: 19.2х19х3.8
- Матеріал: метал
Конструктор металевий «Асорті 5в1» - це захопливий набір для всіх, хто цікавиться проектуванням. Він дозволяє власноруч зібрати одну з 5 різних моделей, поєднуючи гру з пізнавальним процесом.
Під час складання конструктора діти та дорослі знайомляться з основами механіки, логіки та інженерного мислення, вчаться працювати за інструкцією та уважно поєднувати деталі. Конструктор допомагає краще зрозуміти принципи будови техніки і зацікавлює темою будівництва.
Модель складається з 112 металевих деталей і є однією з найбільш цікавих у серії. Готова модель виглядає реалістично та може стати не лише улюбленою іграшкою, а й гідним експонатом у колекції.
Конструктор «Асорті 5в1» сподобається дітям і дорослим, які цінують технічні іграшки, розвивальні заняття та процес створення власної моделі з нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 112 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Метал |
| Особливості | Органайзер |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Металевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 192 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 38 мм |
- Ціна: 410 ₴


