
Прогулянковий автомобіль толокар з електронним кермом Єдиноріг Рожевий (40330652437)
2 975 ₴
1 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4033
Прогулянковий автомобіль толокар з електронним кермом Єдиноріг Рожевий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 65х44х31 см
«Прогулянкове авто» – це зручний і яскравий толокар із новим оригінальним дизайном корпусу з малюнком, що нагадує справжнє авто. Така іграшка миттєво привертає увагу малюків і стає улюбленим транспортом для активних прогулянок.
Машинка створена спеціально для найменших водіїв від 1 року. Міцна конструкція забезпечує надійність, а ергономічна форма робить поїздки комфортними. Висока спинка підтримує дитину під час катання, допомагаючи зберігати правильну посадку.
Електронне кермо принесе море радості Вашим малюкам під час катання на автомобілі. Вісім кнопок – це вісім різноманітних сигналів: запуск двигуна, різке гальмування, екстрені служби поліції, швидкої та пожежної допомоги, попереджувальний «фа-фа» і весела музика. Він надійний, міцний, практичний та зручний.
Толокар підходить як для використання вдома, так і на вулиці. Він допомагає розвивати координацію, рівновагу та рухову активність, даруючи водночас багато радості.
Іграшка рекомендована для дітей від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.3 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 65 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 1 760 ₴





