
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 780х435х200мм, прямокутна SLIM LONG Adamant Чорний (32780780435)
6 000 ₴
4 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3278
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 780х435х200мм, прямокутна SLIM LONG від тм Adamant Чорний
Характеристики:
- Склад: композитний матеріал
- Розмір (Д/Ш/Г): 780х435х200 мм
- Врізний розмір (Д/Ш): 760х415 мм
- Розмір основної чаші: 390х355х200 мм
- Форма: прямокутна
- Особливості: з крилом
- Спосіб монтажу: врізна, нижнє кріплення до стільниці
- Комплектація: мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка.
Додатково:
- Можливо замовити сифон під колір мийки
- Можливо замовити змішувач під колір мийки
- Може бути виготовлена з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів.
Кухонна мийка ADAMANT SLIM LONG це удосконалене мінімалістичне рішення для кухні з обмеженим простором, яке зберігає максимум функціональності. Її подовжена форма вигідно вирізняє модель серед компактних мийок, надаючи більше корисної поверхні.
Глибока чаша (200 мм) забезпечує комфорт навіть при митті глибокого чи великого посуду. Вбудовані в крило (390 мм) широкі жолоби-канавки сприяють швидкому та ефективному стіканню води. Габарити (780х435 мм) дозволяють оптимально облаштувати вузькі стільниці та використовувати простір ефективніше.
Виготовлена за технологією Solid Surface, яка поєднує 80 % натурального кварциту та 20 % поліефірних смол, що надають виробу високої міцності та довговічності. Матеріал безпечний для харчових продуктів, має стійкість до хімічних речовин миючих засобів і не реагує на вплив ультрафіолету та високих температур (до 280°C).
Переваги:
Легкий догляд - гладка й однорідна поверхня легко очищується
Стійкість до пошкоджень та температур до 280°C
Екологічність та безпека - матеріал сертифікований для контакту з харчовими продуктами, не виділяє шкідливих речовин
Компактність - оптимальна для кухонь з обмеженим простором
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Кухонна мийка від тм ADAMANT підтримує порядок і робить кухню більш продуманою. Вона гармонійно поєднується з ритмом щоденних справ, полегшуючи рутину в компактному просторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Композит |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 200 мм |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Довжина чаші мийки | 390 мм |
| Ширина мийки | 435 мм |
| Ширина чаші мийки | 355 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Змішувач | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 4 950 ₴


