
Жіночий класичний міський рюкзак з екошкіри SAMBAG Бежевий (38890251235)
1 670 ₴
1 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3889
Жіночий класичний міський рюкзак з екошкіри від тм SAMBAG Бежевий
Характеристики:
- Довжина: 25 см
- Висота: 35 см
- Ширина: 12 см
- Матеріал: екошкіра
Модний, елегантний і лаконічний жіночий рюкзак від SAMBAG відмінний вибір для повсякденного використання. Такий рюкзак ідеально підійде для роботи, навчання або прогулянок з друзями, вмістивши в себе всі необхідні речі, а також підкреслить будь-який ваш стиль, чи то casual, діловий, чи то спортивний.
Рюкзак виготовлений з еластичної інноваційної екошкіри та якісної фурнітури з фіксаторами. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить рюкзак прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для документів формату А4 або ноутбуку діагоналлю до 14 дюймів, одну відкриту кишеню і одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці. На спинці є потайна кишеня на блискавці, а також дві відкриті бічні кишені. Рюкзак має дві міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці. На звороті ременів вентиляційна сітка AirMesh 3D.
Модель представлена в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 35 см |
- Ціна: 1 480 ₴










