Чоловіча тканинна сумка бананка під ноутбук від тм SAMBAG Чорна з помаранчевим
Характеристики:
- Довжина: 46 см
- Висота: 26 см
- Загальний обват: 190 см
- Матеріал: Оксфорд
Велика, стильна і зручна сумка бананка для ноутбуку ідеальний вибір для активних сучасних чоловіків. Сумка може бути одягнена на плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з міцної та якісної тканини оксфорд, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщено просторе головне відділення, відділення для ноутбука до 14 дюймів (підходить для MacBook), кишеню на блискавці, відкриту сітчасту кишеню та зручний карабін для ключів. Спереду - велика кишеня з подвійними бігунками. На спинці - кишеня на блискавці та вентиляційна сітка для кращої циркуляції повітря
Також сумка має регульований плечовий ремень із м’якою накладкою для комфортного носіння і застібкою фастекс.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 460 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 2 220 ₴









