
Чоловіча тканинна сумка Хобо SAMBAG Чорний (5082050285)
1 430 ₴
1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5082
Чоловіча тканинна сумка Хобо від тм SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 50 см
- Висота: 28 см
- Ширина: 5 см
- Матеріал: текстиль
Модна сумка Хобо від SAMBAG - це ідеальний вибір для сучасних чоловіків на кожен день. Така сумка підкреслить стильний образ і в неї з легкістю помістяться всі необхідні речі. Особливість цієї моделі сумки - зручні утеплені бічні кишені, схожі на рукавиці. Це забезпечить рукам додатковий комфорт і тепло, особливо в холодну погоду.
Сумка виготовлена з якісного міцного текстилю, стійкого до зносу, розривів і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, всередині якого є дві невеликі відкриті кишені та одна закрита кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Довжина | 500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 180 ₴










