Чоловіча сумка-слінг через плече з екошкіри від ТМ SAMBAG Жовта
Характеристики:
- Довжина: 19 см
- Висота: 29 см
- Ширина: 6 см
- Довжина ременя: до 86-123 см
- Матеріал: Екошкіра
Сучасна, модна і зручна сумка-слінг прекрасне рішення для активних чоловіків, у яких комфорт і практичність на першому місці. Така сумка відмінно підійде як для повсякденного використання або прогулянок, так і для далеких поїздок.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є одна відкрита кишеня, і одна закрита кишеня на блискавці. На передній стороні сумки є містка кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Модель представлена в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 120 ₴






