
Жіноча поясна сумка бананка з натуральної шкіри SAMBAG Чорна (2912038617)
1 945 ₴
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2912
Жіноча поясна сумка бананка з натуральної шкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 17 см
- Ширина: 6 см
- Довжина ременя: від 110 до 165 см
- Матеріал: Натуральна шкіра
Модна, лаконічна і зручна поясна сумка бананка ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена не тільки на пояс, а й перекинута через плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної шкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, розділене всередині на кілька відкритих кишень. На передній за задній стороні сумки є прорізні кишені на блискавці.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 38 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 165 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 3 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6 см |
| Висота | 17 см |
- Ціна: 1 605 ₴








