
Подушка 50*70 см, гіпоалергенна ТЕП Біла (235305070)
495 ₴
425 ₴
- В наявності
- Код: 2353
Подушка 50*70 см, гіпоалергенна від тм ТЕП Біла
Характеристики:
- Розмір: 50х70 см
- Зовнішня тканина: твіл
- Наповнювач: поліефірне волокно Double Air
Гіпоалергенна подушка від тм ТЕП створена для тих, хто шукає практичну, зручну, якісну, добре набиту подушку за помірною ціною. Подушка має стандартний розмір (50х70см), що дозволяє підібрати наволочку потрібного стилю та облаштувати спальний простір на свій смак і настрій.
Зовнішній чохол зроблений з твілу приємний на дотик і стійкий до зношування. наповнювач з еластичних поліефірних волокон Double Air забезпечує м'якість і пружність.
Переваги:
Гіпоалергенність – безпечна для людей з чутливою шкірою
Відновлюваність форми – наповнювач легко повертає об’єм після струшування
Комфорт – підлаштовується під плечі та форму тіла
Простота догляду – легко чисти та прати в пральній машині
Вироблено в Україні — якість від тм ТЕП.
Гіпоалергенна подушка від тм ТЕП це поєднання турботи, комфорту й сучасного підходу до відпочинку. Вона створена, щоб подарувати вам відчуття спокою й легкості, а також сприяє якісному сну та відновленню, що в підсумку дозволяє підтримувати активність протягом дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Поліефірне волокно |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Вага | 0.8 г |
| Висота подушки | 20 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість подушок у наборі | 1 |
- Ціна: 425 ₴




