
Чоловіча тканинна сумка месенджер через плече SAMBAG Чорна (898025420)
590 ₴
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 898
Чоловіча тканинна сумка месенджер через плече від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 25 см
- Висота: 20 см
- Ширина: 4 см
- Матеріал: Оксфорд
Сучасна і стильна чоловіча сумка месенджер - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Зручна і містка сумка відмінно підійде для прогулянок, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної міцної тканини оксфорд, стійкої до зносу, вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, висота якого регулюється за допомогою ремінця із застібкою фастекс. На передній стороні сумки є містка кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 25 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 490 ₴






