Чоловіча тканинна сумка месенджер через плече від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 17 см
- Висота: 17 см
- Ширина: 6 см
- Матеріал: Оксфорд
Сучасна і стильна чоловіча сумка месенджер - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Зручна і містка сумка відмінно підійде для прогулянок, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної міцної тканини оксфорд, стійкої до зносу, вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, потайну кишеню на блискавці, а також внутрішнє відділення для дрібниць. На передній стороні сумки є містка кишеня для телефону із застібкою фастекс.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 17 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Довжина | 17 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 760 ₴











