Жіноча сумка для телефону з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
Довжина: 11 см
Висота: 19 см
Ширина: 3 см
Матеріал: Екошкіра
Сучасна і стильна жіноча сумка для телефону - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Модна і зручна сумочка відмінно підійде для прогулянок з друзями, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з підвищеною зносостійкістю, стійкої до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне основне відділення на блискавці. Усередині основного відділення є відкрита кишеня для телефону. На задній стороні сумки є врізна закрита кишеня на блискавці, а на передній - накладна кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Модель надана в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під будь-який образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 19 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 11 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: 700 ₴








