
Жіноча сумка кросбоді через плече з екошкіри SAMBAG Чорна (1035025916)
1 795 ₴
1 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1035
Жіноча сумка кроссбоді з замком з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 25 см
- Висота: 16 см
- Ширина: 9 см
- Матеріал: Екошкіра
- Довжина ременя: до 135 см
Сучасна та елегантна жіноча сумочка - це ідеальний аксесуар як у повсякденному житті, так і для святкових випадків. Модна, зручна і містка сумочка відмінно підійде для прогулянок з друзями, походів на роботу, навчання або в інші культурні заклади, наприклад в театр, кафе та ін., вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з підвищеною зносостійкістю, стійкої до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є відкритий кишеня для різних дрібниць. Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 16 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Напівкругла |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 см |
| Довжина плечового ременя | 135 |
- Ціна: 1 485 ₴









