
Жіноча сумка кросбоді з декоративною прострочкою SAMBAG Чорна (989027525)
1 045 ₴
975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 989
Жіноча сумка кросбоді з декоративною прострочкою від тм SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 25 см
- Висота: 27 см
- Ширина: 5 см
- Довжина ременя: 146 см
- Матеріал: Екошкіра
Сучасна і стильна жіноча сумка кроссбоді - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Модна, зручна і містка сумочка відмінно підійде для прогулянок з друзями, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з підвищеною зносостійкістю, стійкої до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, усередині якого є кишеня на блискавці. На задній стороні сумки також є закрита кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Модель надана в декількох кольорах, що дозволить підібрати оптимальний варіант під будь-який образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 27 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
- Ціна: 975 ₴










