Жіноча сумка з екошкіри від тм SAMBAG Молочна
Характеристики:
- Довжина: 25 см
- Висота: 20 см
- Ширина: 10 см
- Довжина ременя: 146 см
- Матеріал: Екошкіра
Сучасна і містка жіноча сумка - це ідеальний аксесуар у повсякденному житті. Модна, зручна і стильна сумочка відмінно підійде для прогулянок з друзями, походів на роботу або навчання, вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, документи, телефон, планшет та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з підвищеною зносостійкістю, стійкої до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є кишеня без застібки, а також додаткова кишеня на блискавці. На задній стороні сумки також є закрита кишеня на блискавці.
Сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Модель надана в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під будь-який образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Молочний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 см |
| Жорсткість | М'яка |
- Ціна: 760 ₴











