Жіноча кругла сумочка через плече з екошкіри від ТМ SAMBAG Чорно-біла
Характеристики:
• Довжина: 20 см
• Висота: 20 см
• Ширина: 10 см
• Матеріал: Екошкіра
Сучасна та елегантна кругла жіноча сумочка — це ідеальний аксесуар як у повсякденному житті, так і для святкових випадків. Модний, зручний і місткий сумочка відмінно підійде для прогулянок з друзями, походів на роботу, навчання або в інші культурні заклади, наприклад в театр, кафе та ін., вмістивши в себе всі необхідні речі, документи, телефон та інші дрібниці.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри з підвищеною зносостійкістю, стійкої до вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є закрита кишеня на блискавці. На задній стороні сумки також є закрита кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір і коротку ручку для перенесення сумки в руці.
Модель представлена в декількох колірних варіантах, що дозволить підібрати оптимальний варіант під будь-який образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG — це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу в порівнянні з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 20 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 1 060 ₴








