
Чоловічий рюкзак з кишенями та відділенням під ноутбук SAMBAG Хакі (10200291339)
2 980 ₴
2 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1020
Чоловічий рюкзак з кишенями і відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Хакі
Характеристики:
- Довжина: 29 см
- Висота: 39 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: екошкіра, поліестер
Мегафункціональний, модний і місткий рюкзак від SAMBAG це ідеальне рішення для сучасних активних чоловіків. Рюкзак зручний, має велику кількість кишень і відділень. Він підійде як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, роботи чи інших повсякденних ситуацій. Рюкзак легко вміщує в себе всі необхідні речі, які знадобляться вам у будь-якій ситуації, а також ноутбук або планшет.
Рюкзак виготовлено з високоякісної екошкіри в поєднанні зі щільним поліестером, а також якісної фурнітури. Ці матеріали стійкі до зносу, розривів, води і вицвітання, а значить рюкзак прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака оброблена вентиляційним матеріалом.
Рюкзак має два основних відділення. Перше відділення на блискавці, підходить для ноутбука діагоналлю до 15 дюймів, має одну закриту кишеню із сітки і невеликі відкриті кишені для різних дрібниць і канцелярського приладдя. Друге велике відділення закривається за допомогою клапана і застібки фастекс, і має всередині дві кишені на блискавці, одна з яких виконана з сітки.
Додатково на передній частині рюкзака, на клапані, є містка кишеня на блискавці, дві невеликі відкриті бічні кишені, і містка кишеня на спинці рюкзака на блискавці.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки, зворотний бік яких оброблений вентиляційним матеріалом.
Рюкзак представлений в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 29 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Особливості | Кишеня для планшета, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 39 см |
- Ціна: 2 460 ₴










