
Жіночий рюкзак роллтоп з відділенням під ноутбук SAMBAG Чорний з принтом Flowers (11180301641)
2 090 ₴
1 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1118
Жіночий рюкзак роллтоп з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Чорний з принтом Flowers
Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Висота: 41 (54) см
- Ширина: 16 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Модний, зручний і багатофункціональний рюкзак рол з відділенням під ноутбук від SAMBAG це ідеальний вибір для сучасних активних жінок. Завдяки просторим відділенням і різним кишеням, рюкзак ідеально підійде для повсякденного використання, подорожей, прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. У ньому можна легко розмістити ноутбук, документи, спортивний одяг або особисті речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 14 дюймів, три відкриті кишені й одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є дві вертикальні кишені на блискавці. На спинці рюкзака також є невелика кишеня на блискавці.
Рюкзак додатково закривається за допомогою магнітної кнопки і застібки фастекс, що забезпечує збереження форми рюкзака і речей.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці. Також особливістю рюкзака є можливість розширення його по висоті.
Рюкзак представлений у декількох кольорах, що дає змогу підібрати оптимальний варіант.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 450 г |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Задній, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Кишеня для планшета |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 41 см |
- Ціна: 1 725 ₴










