
Чоловічий тканинний рюкзак з відділенням під ноутбук SAMBAG Чорний (10190461328)
1 900 ₴
1 815 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019
Чоловічий тканинний рюкзак з відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 46 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: поліестер
Стильний, місткий і практичний рюкзак з відділенням під ноутбук від SAMBAG прекрасний вибір для сучасних чоловіків, які ведуть активний спосіб життя. Рюкзак зручний, комфортний і може бути використаний як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. Рюкзак легко вміщує в себе всі необхідні речі, які знадобляться вам у будь-якій ситуації.
Рюкзак виготовлений зі зносостійкого поліестеру, стійкого до розривів, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 16 дюймів, одну відкриту кишеню і одну кишеню на блискавці. Зовні, на передній частині рюкзака є кишеня на блискавці. Також з боків є дві невеликі відкриті кишені для різних дрібниць.
Рюкзак має дві міцні м'які регульовані лямки та одну коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 450 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Кишеня для планшета, Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 46 см |
- Ціна: 1 815 ₴







