
Велика жіноча поясна сумка бананка з відділенням для планшета SAMBAG Чорна (884038721)
1 945 ₴
1 605 ₴
- Готово до відправки
- Код: 884
Велика жіноча поясна сумка бананка з відділенням для планшета від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 21 см
- Ширина: 7 см (до низу сумки звужується)
- Довжина ременя: до 86-168 см
- Матеріал: Екокожа, поліестер
Велика, модна та практична поясна сумка бананка з відділенням для планшета — це ідеальний вибір для сучасних жінок. Її можна носити як на поясі, так і перекинувши через плече, завдяки чому забезпечується комфорт і свобода рухів.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри в поєднанні з міцним поліестером, а також якісної фурнітури. Ці матеріали стійкі до зношування, вологи та знебарвлення і розраховані на довгий термін використання. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є відділення для планшета, одна закрита кишеня на блискавці та кілька відкритих кишень. На передній стороні сумки є містка кишеня із сітки, а на задній стороні сумки є дві відкриті кишені для телефона та різних дрібниць.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG — це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу, порівнюючи з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 168 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 20 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 1 605 ₴










