
Велика тканинна чоловіча поясна сумка бананка SAMBAG Чорна (877038721)
1 610 ₴
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 877
Велика тканинна чоловіча поясна сумка бананка від ТМ SAMBAG Чорна
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Висота: 21 см
- Ширина: 7 см (до низу сумки звужується)
- Довжина ременя: до 86-168 см
- Матеріал: Поліестер
Велика і стильна поясна сумка бананка з безліччю кишень - це ідеальний вибір для сучасних чоловіків. Її можна носити як на поясі, так і перекинувши через плече, завдяки чому забезпечується комфорт і свобода рухів.
Сумка виготовлена з якісного міцного поліестеру, стійкого до зносу, вологи і вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з фіксаторами, всередині якого є одна закрита кишеня на блискавці та дві відкриті кишені. На передній стороні сумки є містка кишеня з сітки, а на задній стороні сумки є дві відкриті кишені для телефону і різних дрібниць.
Також сумка має поясний ремінь із застібкою-фастекс, який регулюється під бажаний розмір.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 168 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 15 см |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 1 380 ₴










