
Жіноча сумка Хобо SAMBAG Чорна з принтом крокодил (7650341231)
1 635 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 765
Жіноча сумка Хобо від ТМ SAMBAG Чорна з принтом крокодил
Характеристики:
- Довжина: 34 см
- Висота: 31 см
- Ширина: 12 см
- Матеріал: екошкіра
Модна елегантна жіноча сумка хобо від SAMBAG ідеально підкреслить стильний образ. Зручна, містка і практична сумка може бути використана в повсякденному житті для роботи, навчання або прогулянок. У неї з легкістю помістяться всі необхідні речі, а також документи, планшет або ноутбук діагоналлю до 15 дюймів.
Сумка виготовлена з якісної екошкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, всередині якого є одна невелика відкрита кишеня. На передній частині сумки є містка кишеня на кнопці для різних дрібниць. На задній стороні сумки також є невелика кишеня на блискавці.
Сумка має одну широку зручну ручку, яка дає змогу носити сумку в руці або на плечі.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 34 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Довжина | 31 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Трапеція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 1 350 ₴







