
Жіноча сумка-рюкзак з відділенням під ноутбук SAMBAG Біла (7430311545)
2 020 ₴
1 665 ₴
- Готово до відправки
- Код: 743
Жіноча сумка-рюкзак із відділенням під ноутбук від ТМ SAMBAG Біла
Характеристики:
- Довжина: 31 см
- Висота: 45 см
- Ширина: 15 см
- Матеріал: екошкіра
Модна жіноча сумка-рюкзак від SAMBAG — це оригінальний і зручний аксесуар, який може бути використаний у повсякденному житті, для навчання, роботи або прогулянок із друзями. Сумка-рюкзак легко вміщує всі необхідні речі, які знадобляться вам у будь-якій ситуації.
Сумка-рюкзак виготовлена з еластичної інноваційної екошкіри, стійкої до зношування, розривів, води та блякнення, а також якісної фурнітури, і слугуватиме вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є кишеня для ноутбука діагоналлю до 17 дюймів, три відкриті кишені й одна кишеня на блискавці. Зовні на лицьовому боці є містка кишеня на блискавці, з боків дві невеликі відкриті кишені та на задній стороні потайна кишеня на блискавці.
Рюкзак-сумка має дві міцні плечові лямки, які легко регулюються під бажаний розмір і дві короткі ручки для перенесення в руці.
Модель надана в декількох кольорах, що дасть змогу підібрати оптимальний варіант під ваш смак і образ.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG — це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу, порівнюючи з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Для ноутбука |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 45 см |
- Ціна: 1 665 ₴









