
Чоловічий рюкзак роллтоп з кишенею під ноутбук SAMBAG Чорний (6200281346)
3 170 ₴
2 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620
Чоловічий рюкзак роллтоп з кишенею під ноутбук від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 28 см
- Висота: 46 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: екошкіра, оксфорд
Стильний і зручний чоловічий рюкзак від SAMBAG з кишенею під ноутбук ідеально підійде для повсякденного використання, подорожей, прогулянок з друзями, навчання, походів до спортзалу або роботи. У ньому можна легко розмістити ноутбук, документи, спортивний одяг або особисті речі.
Рюкзак виготовлений з еластичної якісної екошкіри, стійкої до зносу, розривів, води та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю до 17 дюймів, одну закриту кишеню на блискавці та три відкриті кишені. На передній частині рюкзака є одна містка кишеня на блискавці. Додатково є дві відкриті бічні кишені.
Рюкзак додатково закривається за допомогою застібок фастекс, що забезпечує збереження форми рюкзака і речей.
Рюкзак має дві м'які міцні регульовані лямки і коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 46 см |
- Ціна: 2 485 ₴





