
Чоловічий тканинний молодіжний рюкзак із пеналом SAMBAG Чорний (5840271540)
1 670 ₴
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 584
Чоловічий тканинний рюкзак з пеналом від ТМ SAMBAG Чорний
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 40 см
- Ширина: 15 см
- Матеріал: поліестер
Стильний, лаконічний і практичний рюкзак від SAMBAG ідеальне рішення для сучасних активних чоловіків. Рюкзак зручний, комфортний і може бути використаний як для подорожей, так і в повсякденному житті для прогулянок з друзями, навчання або роботи. Рюкзак легко вміщує в себе всі необхідні речі, які знадобляться вам у будь-якій ситуації.
Рюкзак виготовлений із міцного зносостійкого поліестеру, стійкого до розривів, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є одна закрита кишеня на блискавці та кілька відкритих кишень. На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці і з боків дві невеликі відкриті кишені з сітки.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки і одну коротку ручку для перенесення рюкзака в руці.
У комплекті до рюкзака передбачено зручний пенал.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 40 см |
- Ціна: 1 380 ₴








